29 Haziran 2012 Cuma

ARTIK BİZİM DE AKÜLÜ ARABAMIZ VAR =)

Kuzucum benim öyle içli, öyle içli bir çocuk ki, boncuk boncuk akarken gözünden yaşlar, vallahi yüreğim dayanmıyor.. Ah Minik böceğim..

Havanın güzel olduğu günlerde bakıcımız Emine Hanım, Ahmet Kaan'ı sitemizin parkına oyun oynasın diye götürüyor. Sitede iki üç tane afacan'ın akülü arabası var. Bizim kuzu gördü mü yapışıyor arabalara.. Bir iki tur bindirdikten sonra, arabayı sahibine teslim etmek gerek tabi.. Ama yok.. Ahmet Kaan arabalara o kadar düşkün ki, ayrılırken kıyamet kopuyor.. Evde teyzesinin aldığı, tatlı mı tatlı bisikleti var ama illa ki araba olacak.. Düt düüütt düt düüüüt diye akıyor gözyaşları.. Daha önce bir kez şahit olmuştum bu olaya, dün de aynı durumu yaşayınca canım oğluma yaşına uygun olmamasına rağmen dayanamayıp bugün akülü jeep aldım =)

Şu an öyle sabırsızım ki eve gidip onun arabayı görünce vereceği tepkiye şahit olmak için.. Gözlerindeki mutluluk pırıltısını görmek, herşeye bedel..

İşte bu da aldığım Akülü Araba (jeep):

Resimde gördüğünüz akülü araba 3-8 yaş arası çocuklar için.. Bizim ufaklık henüz 20 aylık bile değil... Umarım çarçabuk sıkılmaz ;)AKÜLÜ ARACIN ÖZELLİKLERİ:

  • 6 w motor gücü
  • ileri-geri vites
  • Işık ve ses donanımı
  • Emniyet kemeri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder